Fasádní obklady Fronto - Dub-V black

Kód: 6064250
Vystaveno v showroomu
1 739 Kč / balení 1 437,19 Kč bez DPH 589,49 Kč / 1 m2
Skladem u výrobce, u Vás za 1-3 týdny

589 Kč/m2 s DPH~

Délka: 2,95 m
Šířka celková: 28,8 cm
Šířka reálná: 25 cm
Množství v balení: 4 ks
Opakování v m2: 2,95 m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fronto je exteriérový lamelový panel, který je možné instalovat přímo na fasádu, balkon či terasu, nebo jako podhled. Panel je odolný proti mechanickému poškození i dlouhodobě působícím klimatickým změnám.
Každý panel je voděodolný, lehký a nezatěžuje konstrukci. Nepotřebuje konzervaci, a jednoduše se čistí. Je garancí bezproblémového užívání po mnoho let. Ideální alternativa k dřevěným fasádám.

Díky použití nové technologie Termotisku panely věrně připomínají přírodní materiál, mají rozdílné a zajímavé rytí, bez opakování na krátkých úsecích.


Panely jsou vytvořeny z 80% z recyklovaných materiálů a jsou dále recyklovatelné. Všechny panely značky VOX podporují ventylaci fasády a brání pronikání vlhkosti. Jsou také dokonalým fasádním okladem, který napomáhá efektivnosti zateplení domova, a snižuje potřebu vytápění.
Naše produkty jsou zdravotně nezávadné. Nevypouští do ovzduší žádné škodlivé látky, ani nepodporují tvorbu škodlivých organismů.

Fronto je universální produkt, který má mnoho možností využití v projektech. Tvar profilu umožňuje montáž vertikálně i horizontálně. Dodatečně je možné jej sloučit s jinými fasádními panely VOX, jako je například Infratop, nebo vytvořit přechod mezi různými plochami, jako je například stěna a strop.
S ohledem na projekt, může být Fronto použito jako jediný dekor na fasádě celé budovy.

Všechny panely značky VOX podporují ventilaci fasády a brání pronikání vlhkosti.

Instalační návod FRONTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: