Podlaha VOX RIGIO - Oak Leta

Kód: 6056104
Novinka Vystaveno v showroomu
1 Kč / balení 0,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

495Kč/m2 s DPH~

 

Balení obsahuje 1,8 m2 (10 ks v balení) Váha 18,9 kg 

Délka: 122 cm
Šířka: 22,9 cm
Tloušťka: 0,65 cm (bez podložky 0,5 cm)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Námi nabízené druhy dekorů podlah mají strukturu dřeva nebo betonu. Jsou vodě odolné, odolné proti poškrábání, vhodné pro podlahové vytápění. Námi nabízené podlahy Rigio jsou ideální pro každý typ místnosti. Jednoduchý click systém ocení každý, kdo nechce rozbalovat rule vynilu a zařezávat dlouhé strany nebo ví, že podlahu bude chtít zase někdy rozebrat. Nabízíme vysokou kvalitu za příznivou cenu.

 

Vinylová podlaha s tvrdým jádrem a podkladem. Panely z kolekce Rigio jsou výjimečné svým přírodním vzhledem a výdrží. Díky voděodolnému a otěruvzdornému povrchu se hodí do celého domu. Od chodby po koupelnu. Není nutné panely rozdělovat prahem mezi jednotlivými místnostmi, díky čemuž můžete mít jednolitou podlahu, která vydrží léta, v celém domě. Podlahy Rigio mohou být použity na podlahová topení, a velmi jednoduše se čistí. Na dotyk je podlaha teplá. Její dlouhodobou odolnost zajišťuje lehké ale tvrdé jádro, které bylo vytvořeno z recyklovaných materiálů.
Součástí výrobku může být integrovaná podložka IXPE, která poskytuje dodatečnou izolaci a urychluje pokládku podlahy.

 Panely Rigio se skládají z 10 vrstev s různícími se vlastnostmi. Použitá technologie procesu zlepšuje užitkové parametry. Díky patentovaným zámkům Uniclic na sebe panely těsně navazují. Mohou tedy být použity v kuchyních a koupelnách, protože bezprostřední kontakt s vodou nijak neovlivňuje jejich vlastnosti. Montáž podlahy s integrovanou podložkou je rychlá a čistá. Na pokládání panelů Rigio není třeba vyrovnávat podloží, nebo provádět nivelaci. Panelovou podlahu Rigio je možné pokládat i na vytížených místech, díky abrasivní odolnosti 42/ 0,5 mm. Ochranný povlak chrání podlahu před úderem, promáčknutím i jiným mechanickým poškozením. Panely jsou posilněny hustým skelným vláknem. Díky tomu jsou ještě více odolné, a zachovávají rozměry i při teplotních změnách. Dekorativní vrstva odolná proti UV záření zajišťuje, že podlaha, i přes nápor slunečního záření, nevybledne. Podlaha je příjemná k chození naboso. Speciální akustická vrstva tlumí zvuky kroků i klepání drápků domácích mazlíčků. Tepelná resistence 0,031 m2 K/W podporuje položení panelů na podlahové topení. V kolekci Rigio Najdete mnoho panelů inspirovaných dřevem nebo betonem. Panely vypadají jako přírodní dřevo, přesto se od sebe mohou lišit nezvyklým vzorem, odstíny a rozmístěním suků. Tyto odchylky nejsou vadou produktu. 

Integrovaná podložka IXPE o tloušťce 1,5 mm zvyšuje tepelnou a akustickou izolaci podlahy.

Doplňkové parametry

Kategorie: VINYLOVÉ PODLAHY
Obsah balení: 2,196

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: