Vifront Unicolor - Béžová

Kód: 1837/LOM 1837/PLO Zvolte variantu
Novinka Vystaveno v showroomu
1 Kč / ks 0,83 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

délka: 3,85 m
celková šířka: 285 mm
využitelná šířka: 250 mm
množství v balení: 10 kusů
počet m2 v balení: 9,63 m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Siding Vifront umožňuje pokrytí fasády všech typů budov – zděných i dřevěných. Fasádní obklady výborně plní svou roli v obytných i veřejných nebo průmyslových budovách.
Široká paleta barev pozitivně ovlivňuje estetiku fasády. Nízká váha a snadná přeprava umožňují realizaci obkladu ve všech ročních obdobích pomocí základních nástrojů i svépomocí. Tento obklad si nevyžaduje žádné výkony údržby, ani malování, v průběhu celého období používání. Obklad není toxický a je nehořlavý, je odolný vůči nepříznivým atmosférickým vlivům, biologickým činitelům a většině chemikálií.


Výborně se hodí pro zateplení stavby a zároveň zajišťuje ventilaci fasády. Komplexní paleta dokončovacích lišt usnadňuje a urychluje montáž.

 

1. Zámky jsou odolné proti náporům větru - zajišťují lepší přilehnutí panelů k fasádě a eliminují hluk, který by panely mohly vydávat v případě silného větru.
2. Montážní otvory - usnadňují montáž.
3. Povrch - stálá barva a struktura, která brání ulpívání špíny.
4. Materiál, ze kterého je vyroben vinylový siding, značně přesahuje parametry svého dřevěného vzoru, při zachování jeho vnějšího vzhledu (povrchová struktura, která napodobuje texturu dřeva). Odolnost vůči atmosférickým podmínkám (vlhkost, nízká a vysoká teplota, sluneční záření, vítr), biologickým činitelům (hmyz, plísně) a většině chemických látek zajistí mnohaleté bezproblémové používání.

Trvanlivost fasády rovněž poskytuje samotná konstrukce panelů - speciálně tvarovaný okraj u montážních otvorů dodatečně blokuje upevňovací šrouby. Tento design, zvaný „uragáno-odolný" chrání panel proti odtržení od zdi i při velmi silném větru.
Studie provedené nezávislými výzkumnými ústavy ukazují, že použití fasádních krytin z plastových polymerů vzhledem na velmi dlouhou životnost, snadnou dopravu a možnosti recyklace má mnohem nižší dopad na životní prostředí než použití materiálů typu dřeva nebo cihel.

Před zahájením montáže výrobku se seznamte s návodem. Důkladně zkontrolujte výrobek, jestli nemá výrobní vady. Upozorňujeme, že na výrobek, u kterého montáž

Montážní video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: