Obkladová deska Kerradeco - Stone Anthracite 135cm

Kód: 3021809
3D dekor Vystaveno v showroomu
4 355 Kč / balení 3 599,17 Kč bez DPH 1 366,92 Kč / 1 m2
Skladem

1365 Kč/m² s DPH~

Balení obkladových desek Kerradeco obsahuje 8 lamel a pokryje plochu o rozměru 3,19 m2 (2,36 m na výšku x 1,35 m na šířku zdi).

Jedna lamela má šířku 135 cm, výšku 29,5 cm, tloušťku 0,9 cm. Obklad je tvořen ze speciální, tvrdé směsi minerálů a polymerů.

Jednotlivé lamely na sebe navzájem navazují a lze je napojovat do libvolné výše a šíře zdi. Obklad lze instalovat i po jednom balení. Kerradeco je výborná náhrada za povrchy jako MDF desky, tapety, sádrokarton nebo keramické dlaždice.

 

Výhody Kerradeco_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stěnové desky Kerradeco jsou určeny pro obložení vnitřních stěn, k vytvoření příček, nik nebo výklenků. Můžete jej nalepit přímo na stěnu, umakart, na stávající keramický obklad nebo pomocí šroubků instalovat na kovové sádrokartonářské UW a CW profily. Z Kerradeca lze vytvořit předsazenou stěnu nebo příčku během pár chvil a bez dalších úprav jako broušení, přetírání, spárování. Zkrášlete si během pár chvil jakoukoliv místnost u Vás doma, na chatě nebo na pracovišti svépomocí. 

Kerradeco se spojuje pomocí pero-drážky, z niž vzniknou pouze nepatrné vlasové spáry. Výsledná plocha tvoří ucelenou a jednolitou plochu s 3D moderním designovým efektem. Instalace se provádí pomocí lepidla přímo na zeď, nebo pomocí šroubků na dřevěný rastr nebo do CW a UW profilu jako klasický sadrokarton.

Bezlištové provedení instalace - při bezlištovém provedení se vnitřní rohy a přechody mezi obkladem a stropem nebo podlahou vyplňují silikonem. Je však potřeba dodržet dilatační spáru v těchto místech alespoň 3mm.

Instalace s použitím lišty - na našem e-shopu v kategorii Kerradeco lišty naleznete veškeré druhy eloxovaných hliníkových lišt pro různé druhy napojení obkladových panelů.

Všechny video-návody pro instalaci naleznete v sekci Návody k instalaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KERRADECO obkladové desky
Obsah balení: 3,186

Montáž obkladových panelů Kerradeco

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: