Obkladová deska Kerradeco - Stone Ivory 270cm

Kód: 3024814
Vystaveno v showroomu
4 646 Kč / balení 3 839,67 Kč bez DPH 1 458,25 Kč / 1 m2
Skladem

1458 Kč/m² s DPH~

Balení Kerradeco obsahuje 4 lamely o délce 270cm a šířce 29,5cm. Lamely na sebe navzájem navazují a vytváří tak ucelenou a jednolitou plochu s 3D moderním designovým efektem. Tloušťka lamely je 9 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stěnové desky Kerradeco jsou určeny pro obložení vnitřních stěn, k vytvoření příček, nik nebo výklenků. Můžete jej nalepit přímo na stěnu, umakart, na stávající keramický obklad nebo pomocí šroubků instalovat na kovové sádrokartonářské UW a CW profily. Z Kerradeca lze vytvořit předsazenou stěnu nebo příčku během pár chvil a bez dalších úprav jako broušení, přetírání, spárování. Zkrášlete si během pár chvil jakoukoliv místnost u Vás doma, na chatě nebo na pracovišti svépomocí. 

Kerradeco se spojuje pomocí pero-drážky, z niž vzniknou pouze nepatrné vlasové spáry. Výsledná plocha tvoří ucelenou a jednolitou plochu s 3D moderním designovým efektem. Instalace se provádí pomocí lepidla přímo na zeď, nebo pomocí šroubků na dřevěný rastr nebo do CW a UW profilu jako klasický sadrokarton.

Bezlištové provedení instalace - při bezlištovém provedení se vnitřní rohy a přechody mezi obkladem a stropem nebo podlahou vyplňují silikonem. Je však potřeba dodržet dilatační spáru v těchto místech alespoň 3mm.

Instalace s použitím lišty - na našem e-shopu v kategorii Kerradeco lišty naleznete veškeré druhy eloxovaných hliníkových lišt pro různé druhy napojení obkladových panelů.

Všechny video-návody pro instalaci naleznete v sekci Návody k instalaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: KERRADECO obkladové desky
Obsah balení: 3,186

Montáž obkladových panelů Kerradeco na lepidlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: