Potřebujete poradit s výběrem nebo vytvořit objednávku? Zavolejte nám na číslo +420 778 074 123, Rádi Vám pomůžeme (Po-Pá  od 8:00 do 16:00hod)

Fasádní obklad - Solid Sandstone Beige

Kód: 6055847
Novinka Vystaveno v showroomu Odolnější 3D povrch
3 146 Kč / balení 2 600 Kč bez DPH 749,05 Kč / 1 m2
Momentálně nedostupné

668 Kč/m² s DPH~

Provětrávaná fasáda Solid Sandstone v barevném provedení Beige. Fasádní obklad se může použít i v interérech. 

Balení fasádního obkladu Solid Sandstone Beige obsahuje 10 kusů a pokryje plochu o rozměru 4,2 m2. Obklad je tvořen ze speciální, tvrdé směsi minerálů a polymerů.

Jeden kus obkladu má šířku 112 cm, výšku 44 cm, tloušťku 2 cm. Jeden kus pokryje plochu o rozměru 0,42 m2. Na m2 instalované plochy je potřeba 2,38ks obkladu.

Obklad po složení na sebe navazuje a spára je neviditelná.

 

Systém solid výhody_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fasádní systém Solid Sandstone je určený pro jednoduché vytvoření provětrávané fasády svépomocí a v kombinaci s tepelnou izolací i dostatečné zateplení domu. Správně instalovaná fasáda výrazně napomáhá k zamezení tepelných ztrát domu a zajišťuje perfektní odvětrávání zdí. 

Fasádní obklad se připevňuje k předem vytvořenému dřevěnému roštu pomocí nerezových vrutů. Zařezávání veškerých obkladů a lišt se provádí běžným ručním nářadím. Instalace fasádních obkladů je čistá a velmi rychlá. Není potřeba žádné další přetírání.

Solid Sandstone se spojuje nasouváním jednotlivých obkladů do sebe. Po zasunutí vzniká neviditelný spoj. Výsledná plocha tvoří ucelenou a jednolitou plochu s atraktivním vzhledem.

Příslušenství k fasádním obkladům tvoří vruty, lišty a rohové díly.

Při montáži je důležité dodržet správný montážní postup. Naleznete je v sekci Návody k instalaci společně s video-návody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fasádní obklady Solid
? Obsah balení: 4,2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: